Playlisty

Keep calm and party hard

14. srpna 2013 v 14:00 | Andiiik

Ahoj, je tu Vaše Andiiik, s dnešním playlistem.
V první řadě bych se Vám chtěla za celý Ajstyle team omluvit za tu téměř měsíční pauzu. Jsou prázdniny a my jsme ve světě blogování všechny ještě trochu nezkušené a neumíme si to rozvrhnout.
Já osobně jsem byla 19.-27. července na táboře a poté 2.-11. srpna na soustředění, takže i když jsem tam pár dní volno měla, k blogování jsem se bohužel nedostala... Teď ještě 19. odjíždím na chatu na týden, což tak trochu i vzkaz pro Amy, aby se to pokusila nějak zařídit a aby se neopakovala tato mezera mezi články. :)

Where is the love?

4. července 2013 v 21:44 | Andiiik
Mrzí mě to, kdybych nepsala zrovna na tenhle blog, budu na sebe nadávat i sprostě.. Ale protože ho nechci kazit, budu slušná, normálně se omluvím a udělám menší změnu v pravidlech přidávání playlistů. Co kdybych přidávání playlistů dělala s neurčitými intervaly a věnovala se více rubrikám? Myslím, že když budu mít víc rubrik, budu mít víc nápadů a tím pádem i víc možností.
Jinak... Máme tady další playlist. :)

Mirror

16. června 2013 v 15:32 | Andiiik

Ahoj. Chtěla bych se Vám omluvit za to, že jsem včera nepřidala playlist tak, jak bych měla. Přiznávám, že jsem na něj zapomněla..
Tudíž ze sobotního playlistu bude des výjimečně playlist nedělní. ;)

Words can't bring you down

8. června 2013 v 16:29 | Andiiik

Ahoj. :) Jsem Andiiik a mám na starost rubriku playlisty.
O čem budu psát?
Každý týden v sobotu (budu se to snažit dodržovat) Vám sem budu přidávat jednu písničku, pro mně něčím výjimečnou. Něco Vám sem napíšu, ať už půjde o autora písničky, nebo o něco, co s písničkou hluboce souvisí.
Doufám, že se Vám bude můj výběr líbit. :)
 
 

Reklama