Kecy, kecy a zase kecy (Andiiik)

Vánoční přání

24. prosince 2013 v 15:53 | Andiiik
Ahoj, dlouho jsem se tu neukázala, že ano? Pravda je ovšem taková, že jsem tu pořád, akorát nepřidávám články.. :[
Každopádně na Vás, čtenáře, bez kterých by náš blog nemohl fungovat, nezapomínám.
Je 24.12., někteří dozdobují stromeček, jiní už pod něj schovávají dárečky, další smaží kapra či řízky a míchají bramborový salát a někdo (ne, že bych mluvila o sobě.. :D) neví, co svátečního na sebe. :]
Co vy? Jak se těšíte na večeři a společné posezení u stromečku?

ŠŤASTNÉ A VESELÉ, Andiiik

What is the key to success?

9. října 2013 v 18:12 | Andiiik


Slibovaný článek, nikdo jste si nestěžoval, takže teď budete muset luštit mojí úžasnou angličtinu. :D
Rozhodla jsem se, že zde nebude jenom můj článek, ale budou zde i články z mojí anglické učebnice, podle kterých je poté sestaven i ten můj. Jedná se o učebnici New Inspiration 4, což by měla být úroveň angličtiny B1, tedy nic složitého. :) První Vám sem napíšu názory čtyř teenagerů, kteří odpovídali na níže položenu otázku.

První měsíc pryč

3. října 2013 v 20:55 | Andiiik
Ahoj, nejprve bych se Vám chtěla omluvit za to, že na blog nechodím tak často a za to, že teď byla obrovská mezera mezi články. Je to hlavně asi moje vina, protože jsem Amy slíbila, že napíšu článek a nějak jsem se k tomu nedostala, jak z nedostatku času, tak i kvůli paměti.

To the stars

8. září 2013 v 16:58 | AndiiikAndiiik má zamilovanou náladu, takže se rozhodla chvíli blogovat, než se pustí do psaní povídky. :)

Škola

1. září 2013 v 22:29 | Andiiik
Ahoj, tady Andiiik.
Zrovna tady sedím u počítače a nervuji se. Zítra nastoupím na novou školu (v profilu v menu mám víc) a trošku se bojím... Možná Vám to může připadat směšné, ale bojím se, že se mnou budou ve třídě samí suchaři a nebude tam nikdo normální. -,- :DD A to jsem se ještě před měsícem toho nástupu na gymnázium nemohla dočkat... Co Vy? Jak se těšíte do školy? (Chápu, asi blbá otázka.)
 
 

Reklama