Filmy

The last song, Poslední píseň

20. prosince 2013 v 13:55 | Amy
The last song, Poslední píseň


Režie: Julie Anne Robinson
Předloha: Nicholas Sparks (Kniha)
Hrají: Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Bobby Coleman, Greg Kinnear, Kelly Preston a další.
O čem to je: Ronnie je dívka, která je naštvaná na své rodiče, hlavně na tátu, kteří se rozvedli. Její matka jí s jejím bratrem pošle na prázdniny k otci. Její otec zrovna dělá na uměleckém dílu do místního kostela a také skládá klavírní skladbu. Je to příběh o první lásce, o lásce k rodičům a o kamarádství.
Můj názor: Ze začátku se mi nelíbilo, když tam Miley hrála negativní postavu, ale pak se mi to začalo moc líbit. Nejvíce se mi líbila ta hudba, líbily se mi ty části, kdy Ronnie (Miley) hrála na klavír, to bylo krásné. Na konci jsem brečela, bylo to tak smutné. No prostě doporučuju se na tenhle film podívat, opravdu krásné.
A tady je trailer.

No a to je vše. Doufám, že se Vám to líbilo. Napište, jak bych to mohla vylepšit, byla bych ráda.
Jinak dnes jsem měla tři koncerty a včera také tři koncerty, takže jsem moc vyčerpaná. Zítra je můj vysněný pátek! A potom skoro tři týdny doma! Co víc si přát..:)
Kde budete trávit svátky? Doma nebo někde v zahraničí? To je na svátcích nejlepší, sejde se celá rodina a všichni jsou milí. U mě to tak bývá, mí bratři jsou na mě moc hodní a pořád mluví o Ježíškovi a o tom, co si přejí.
Kdybyste se mě chtěli na něco zeptat :) Ptejte se buď do komentářů a nebo na Ask.

Amy :)

Iron man

2. července 2013 v 18:07 | Jadie
autor: Jadie

Terapie Láskou

3. června 2013 v 19:26 | Jadie
autor: Jadie

Úvod

3. června 2013 v 19:12 | Jadie
Ahoj lidičky!!!
Srdečně Vás vítám na našem blogu. Je to náš comeback, tak nás podržte!
Já, Jadie, jedna z adminek, budu spravovat tuto rubriku ,,Filmy'' . Tak mi držte palce a čtěte, komentujte a vyplňujte ankety. Taky by bylo fajn, abych tady nedoporučovala filmy jenom já, bylo by dobré kdyby jste se taky zapojili. Takže byste mohli do komentářů napsat, doporučit mi, nějaký film, který Vás zaujal. Může být jakéhokoli žánru a natočen v jakémkoli roce.

Děkuji za to, že jste zavítali na náš blog, doufám, že se podíváte i na další články a rubriky a že se Vám tady bude líbit.

Jadie :)

P.S. Prosím, v zájmu dobrých recenzí vyplňte anketu!
 
 

Reklama