Blog

Zítra už je Silvestr <3

30. prosince 2013 v 15:38 | Amy
Ahoj,
Tak zítra už je poslední den tohoto roku. Jak se na něj těšíte? A kde nebo s kým budete čekat do půlnoci? :)
Já budu doma s rodinou a moc se na to těším.

Informace :)

10. prosince 2013 v 19:22 | Amy
Ahoj,
Takže mám 2 návrhy, co tady můžu přidávat.

1. Můžu tady psát recenze o knihách, které jsem četla a nebo byste mi poradili, jaké knihy číst :)

2. Recenze o filmech :)

Kdybyste měli nějaký jiný návrh, tak napište do komentářů. A kdyby se Vám jeden ze dvou návrhů líbil, tak taky mi to napište do komentářů.

A jak se jinak máte? Já příšerně. Dnes jsem psala 4 testy, jelikož jsem byla nemocná, tak jsem musela dopisovat. Hrůza. Chci už ty prázdniny.

Znáte Alex & Sierra? Jsou v americkém X factoru a minulý týden postoupili do semifinále. Úžasní.


Prostě jsou úžasní.

A chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z Vás nehraje na klavír? Vůbec nevím, jakou si mám vybrat skladbu. Za tipy předem děkuju :)

Amy

P.S: Vím, že dnes članek o ničem, ale pracuje se na lepších. Slibuji.

Nabírám adminky

9. prosince 2013 v 17:18 | Amy
Ahoj,
Takže mám takový problém. Moc nemám čas a já potřebuju minimálně jedno hodné děvče na pomoc. Já vím, že můj blog není nic moc, že je to docela nuda, ale opravdu by mě potěšilo, kdyby mi s tím někdo pomohl. Teď mám více času, ale stejně potřebuju pomocnou ruku. Andiiik je na tom ještě hůř než já, takže ta bude přidávat jenom někdy.
Takže kdo by chtěl se mnou spolupracovat, ať mi napíše e-mail. Byla bych moc moc ráda.

No a teď bych se chtěla zeptat, jak se těšíte na Vánoce a už máte nakoupeno?

Amy :)

Jsem zpátky...

17. září 2013 v 16:48 | Amy
Ahoj,
Takže jsem tady po dlouhé době. Na blog jsem neměla vůbec čas, teď jsem si na chvíli prostor na blog udělala.
Tak jak Vám to jde ve škole? Mě se třeba ve škole moc nedaří, i když už jsem ve škole třetí týden, hlavu mám pořád na prázdninách...
No a mimo školu...dostala jsem skvělé skladby do klavíru, takže pořád sedím u klavíru a snažím se to naučit, prostě když mě něco začne bavit, můžu u toho být pořád...:) Na jaké nástroje hrajete vy nebo jaké máte koníčky? :)
A momentálně se moc těším na narození mé druhé neteře, nemůžu se dočkat! Narodí se každým dnem...Jsem moc nedočkavá, pořád se dívám na mobil, jestli se už nenarodila, prostě jsem už z toho zoufalá...:D
Chtěla bych se Vás na něco zeptat, píšete někdo povídky? Jestli z Vás někdo píše, tak se mi ozvěte na e-mail, budu moc ráda, kdybych si mohla přečíst Vaše povídky a kdyby někdo z Vás chtěl i pomoct mé kamarádce, která se zajímá o povídky a která chce mít co nejvíce povídek na svém blogu, na kterém zatím ještě nic není, tak mi napište, budu moc ráda :)
A chtěla bych se omluvit svým Affs, že jsem je neobcházela, fakt se moc omlouvám, bylo to z rodinných důvodů a z nedostatku času, teď toho času budu mít více, omlouvám se ještě jednou..
Zítra začnu s nějakým záživnějším článkem, pokud to stihnu, jelikož mám zítra hodinu klavíru, ale budu se snažit.

Amy :)

Škola

28. srpna 2013 v 14:33 | Amy
Taky Vám prázdniny utelky tak rychle? Já nechci do školy! Zase se pořád učit a brzo vstávat, to nenávidím!
Než začne škola nebo druhé pololetí, si vždycky řeknu: ,,Takže tohle pololetí se budu učit každý den, ať mám dobré známky!" Vydrží mi to max. TÝDEN! Pak už mě to nebaví a radši jsem na notebooku nebo jsem venku se psem :)
Jo a to mi připomíná, jak jsem si na začátku prázdnin řekla, že budu každý den cvičit a nebudu jíst žádné sladkosti atd..
Tak tohle mi vydrželo do 15.července. A pak jsem se na to jako vždy...vykašlala!!

Wanna be Affs?

25. srpna 2013 v 15:04 | Amy
Ahoj, tady je zápis pro nové Affs :) Jaké jsou podmínky? Samozřejmě tady nemusíš chodit každý den, do toho tě nenutíme :)) Ale 2x týdně bys mohl/a oběhnout, ale samozřejmě můžeš i víckrát, budeme rády :)) Tak když bys mohl/a splnit tuto podmínku, zapiš se :)

Do komentářů napište:
1. Přezdívka
2. Blog
3. O čem je tvůj blog?
4. Jakou chceš mít ikonku? Kdybys žádnou neměla, přidáme libovolou!

Naše ikonka:Tak to je vše :)) Když se zapíšeš, jedna z nás se ozve na tvůj blog :)

Nejlepší kamarádi

23. srpna 2013 v 11:13 | Amy
Dnes jsem si připravila článek o nejlepších kamarádech.

Začínáme

1. června 2013 v 17:53 | Andiiik
Ahoj lidičky,
dnes je Den D a proto Vám slavnostně oznamujeme, že náš blog je konečně kompletně připravený začít! Něco na úvod.. Jsme tu čtyři, já osobně jenom na poloviční úvazek. Ráda pomůžu. :) Ostatní adminky (Amy, Jane a Jadie) se Vám určitě brzy ukážou.

Blog, jak už název napovídá, směřuje všechno ke stylu a trendům. Všechno sem přidáváme pro Vás a proto mi přijde logické abyste si i Vy mohli z části určovat náplň blogu. Proto nám kamkoliv sem na blog, na mail a na ask můžete posílat svoje nápady.

Poslední věc: Teprve začínáme a proto oceněníme každou radu a hlavně bychom byly rády, kdybyste nám udělali reklamu nebo nás přijmuli do vašich Affs.

Doufáme, že se Vám tu bude líbit :)
 
 

Reklama