První měsíc pryč

3. října 2013 v 20:55 | Andiiik |  Kecy, kecy a zase kecy (Andiiik)
Ahoj, nejprve bych se Vám chtěla omluvit za to, že na blog nechodím tak často a za to, že teď byla obrovská mezera mezi články. Je to hlavně asi moje vina, protože jsem Amy slíbila, že napíšu článek a nějak jsem se k tomu nedostala, jak z nedostatku času, tak i kvůli paměti.

Dále bych Vám chtěla oznámit, že Vám sem možná příští týden hodím jeden článek- psali jsme totiž na angličtině dvě takové úvahy, jejižch téma si nechám pro sebe. :)
Vy mi zatím do komentářů napište, jestli to sem mám hodit v angličtině, nebo si dávat práci s překladem, což se mi opravdu dělat nechce.
A na konec bych se ráda omluvila všem našim affs, že s Amy neobíháme, což je zase nejspíš moje vina (:(), ale teď ani jedna nějak nestíháme, já jsem byla od pátku do neděle v Bratislavě a jinak se pořád učím a hraju bowling, což znamená, že obíhání a články jsou pro nás trošku problém. Věřím ovšem, že se to teď po prvním hektickém měsíci srovná. :)
A teď k článku samotnému.
Jak Vám to jde ve škole?
Máme za sebou první měsíc školy a já bych od Vás chtěla, abyste zhodnotili Vaše prozatimní počínání ve školních lavicích. :)

Jak všichni víte, nastoupila jsem na šestileté dvojjazyčné studium na Gymnáziu Budějovická. Je to pro mě trochu masakr teď ze základky. Zatím udržuju známky všude, ale z matiky už mám čtyřku (-,- :D). Máme to i celkem náročné s druhým jazykem, španělštinou, který máme 10 hodin v týdnu, což znamená dvě hodiny každý den. Už mi z té španělštiny trochu jebe a to jí budu poslouchat ještě šest let.. Tak ale nevadí, že ano.

Na druhou stranu je tam neskutečné množství super a úžasných lidí, všichni jsou milí, slušní a pro lidi, kteří se nedokážou trochu osamostatnit tam místo není, což mi vyhovuje už jenom proto, že je v nás vkládáno mnohem víc důvěry a že s náma profesoři, zástupci, ba dokonce i kuchařky či uklízečky nekomunikují jako s dětmi. Já osobně jsem zástupce naší třídy do školské rady, kterou pořádají zástupci ředitelky a sdělují nám, zástupcům tříd informace, které máme za úkol rozšířit po celé třídě a také zástupcem třídy do studentského parlamentu, který má také zástupce za každou třídu, ovšem není povinný. Na parlamentu řešíme věci, které bychom chtěli na škole změnit, upravit atd.

A abych ukončila povídání o mojí nové škole, co bych to byla za holku, abych se nezmínila o tom, že se tam po chodbě prochází hromady úžasných, libových, sexy kluků... :3
A jeden učitel na těloocvik, ovšem to je jiný kalibr. :D
S pozdravem, Andiiik
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andiiik Andiiik | 3. října 2013 v 22:08 | Reagovat

PS: https://twitter.com/AnickaPetakova/status/385843573847240704 Kdyby jste se chtěli pokochat mými známkami.. :D :)

2 WeriiiQ WeriiiQ | Web | 5. října 2013 v 8:30 | Reagovat

Ve škole je to zatím v pohodě, uvidíme tak po měsíci :D

3 Avalon Avalon | Web | 7. října 2013 v 15:04 | Reagovat

V škole to ide zatiaľ dobre... zatiaľ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama