Září 2013

Za chvíli podzim...

19. září 2013 v 16:06 | Amy |  Outfity
Takže za chvíli už je podzim, to strašně rychle utíká, před chívlí začalo léto...
Dnes jsem se dívala na obrázky na We Heart It a našla jsem pár outfitů, které se mi moc líbily. Chci si koupit nový svetřík, tak už mám představu :)
Dnes zase byla škola, ty hodiny se vlečou a vlečou, to je hrůza! Dnes jsme na mé štěstí nic nepsali, ale zítra budeme psát za odměnu hned 3 písemky! Z matiky, češtiny a chemie...Takže až tohle dopíšu, jdu se učit! :D

Jsem zpátky...

17. září 2013 v 16:48 | Amy |  Blog
Ahoj,
Takže jsem tady po dlouhé době. Na blog jsem neměla vůbec čas, teď jsem si na chvíli prostor na blog udělala.
Tak jak Vám to jde ve škole? Mě se třeba ve škole moc nedaří, i když už jsem ve škole třetí týden, hlavu mám pořád na prázdninách...
No a mimo školu...dostala jsem skvělé skladby do klavíru, takže pořád sedím u klavíru a snažím se to naučit, prostě když mě něco začne bavit, můžu u toho být pořád...:) Na jaké nástroje hrajete vy nebo jaké máte koníčky? :)
A momentálně se moc těším na narození mé druhé neteře, nemůžu se dočkat! Narodí se každým dnem...Jsem moc nedočkavá, pořád se dívám na mobil, jestli se už nenarodila, prostě jsem už z toho zoufalá...:D
Chtěla bych se Vás na něco zeptat, píšete někdo povídky? Jestli z Vás někdo píše, tak se mi ozvěte na e-mail, budu moc ráda, kdybych si mohla přečíst Vaše povídky a kdyby někdo z Vás chtěl i pomoct mé kamarádce, která se zajímá o povídky a která chce mít co nejvíce povídek na svém blogu, na kterém zatím ještě nic není, tak mi napište, budu moc ráda :)
A chtěla bych se omluvit svým Affs, že jsem je neobcházela, fakt se moc omlouvám, bylo to z rodinných důvodů a z nedostatku času, teď toho času budu mít více, omlouvám se ještě jednou..
Zítra začnu s nějakým záživnějším článkem, pokud to stihnu, jelikož mám zítra hodinu klavíru, ale budu se snažit.

Amy :)

To the stars

8. září 2013 v 16:58 | Andiiik |  Kecy, kecy a zase kecy (Andiiik)Andiiik má zamilovanou náladu, takže se rozhodla chvíli blogovat, než se pustí do psaní povídky. :)

Škola

1. září 2013 v 22:29 | Andiiik |  Kecy, kecy a zase kecy (Andiiik)
Ahoj, tady Andiiik.
Zrovna tady sedím u počítače a nervuji se. Zítra nastoupím na novou školu (v profilu v menu mám víc) a trošku se bojím... Možná Vám to může připadat směšné, ale bojím se, že se mnou budou ve třídě samí suchaři a nebude tam nikdo normální. -,- :DD A to jsem se ještě před měsícem toho nástupu na gymnázium nemohla dočkat... Co Vy? Jak se těšíte do školy? (Chápu, asi blbá otázka.)