Where is the love?

4. července 2013 v 21:44 | Andiiik |  Playlisty
Mrzí mě to, kdybych nepsala zrovna na tenhle blog, budu na sebe nadávat i sprostě.. Ale protože ho nechci kazit, budu slušná, normálně se omluvím a udělám menší změnu v pravidlech přidávání playlistů. Co kdybych přidávání playlistů dělala s neurčitými intervaly a věnovala se více rubrikám? Myslím, že když budu mít víc rubrik, budu mít víc nápadů a tím pádem i víc možností.
Jinak... Máme tady další playlist. :)A máme tady otázku k zamyšlení..

Asi Vás překvapí, že jsem vytáhla tuhle starou pecku od Black Eyed Peas, pro ty, co jí neznají, letos slavila svoje desáté narozeniny. Podle mě je to neuvěřitelné, protože písnička dle mého nestradá ani na stylu, ani na smyslu, pořád je rytmická a prostě bomba. Stačí Vám pouze základy angličtiny a můžete odhalit smysl celé písničky už z názvu. Může Vám ho jaksi volně přeložit.

Kam se poděla láska?
A teď bychom se měli všichni zamyslet nad výše položenou otázkou.
Rozhlédněte se kolem.. Boháči, kteří by ze svých financí mohli živit dalších deset lidí se straní, lidi, kteří nemají na živobytí poté kradou, ničí a všechno možné jenom proto, že se jim v životě prostě nedaří (v mnoha případech). Smutné na tom je, že lidé, kteří mají nejmíň nejvíc dají..

Dalším případem je rasismus. Spousta lidí je zaujatých ostatními lidmi s jinou barvou pleti. Bílí nadávají na černé, že jsou negři, na žluté zase pokřikují různými jinými přezdívkami. To samé vládne mezi černými a žlutými, ovšem domnívám se, že nejhorší jsou v tomhle bílí, kteří mají problém prakticky se všemi, uznejte. Sakra lidi! Všichni jsme příbuzní a všichni jsme se zrodili z toho samého!

Jen se koukněte na Česko.. Všechno je podplacené, korupce kam se podíváte a v tomhle máme žít?

Všem jde jenom o peníze.. Ano, je to důležitá část života, bez které se dnes už neobejdeme, ale co láska a nebo třeba štěstí?

No, nebudu Vám k tomu říkat víc, protože si myslím, že na každého normálního člověka, který se v téhle zemi najde už přišlo přemýšlení o tom, kam se všechna ta láska poděla.

Doufám, že Vám můj článek něco dal a že se Vám písnička líbila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jadie Jadie | 13. července 2013 v 14:01 | Reagovat

Jsem ráda, že v tomhle nejsem sama, myslím v tom, že vidím tyhle špatnosti, které se kolem nás dějou. Lidi by se nad sebou měli zamyslet. Taky se mi líbilo, jak si napsala, že všichni jsou s jednoho, to je pravda a každý by se nad tím měl zamyslet. Ovšem, tohle asi nepochopí lidi, kteří se spíš přiklání k evoluci. Jen jsem ráda, že na tomhle blogu, kde mám to potěšení psát články, se zamýšlí i nad takovýma věcma. Je to super, díky :)

2 Jadie Jadie | 13. července 2013 v 14:07 | Reagovat

P.S. Pokud tohle přijde komukoli divné, nebo jako velkej žblebt, prostě blbost, nechte to být... Já mám občas prostě takovou...nevím jak bych to napsala, prostě potřebu něco okomentovat, tak jako většina. Tak to prostě... když tak ignorujte :)
P.P.S. Omluvte moje pravopisné chyby...

3 Andiiik Andiiik | 13. července 2013 v 16:26 | Reagovat

[1]:Občas mi to opravdu už přerůstá přes hlavu.. Co mi hlavně vadí je nesnášenlivost k vietnamcům a to hlavně proto, že mám hodně kamarádu vietnamců a jsou to normální lidi, ne žádné zrůdy! No nic, prostě mě to sere.. :D :/

4 Jadie Jadie | 14. července 2013 v 12:43 | Reagovat

[3]: Přesně! Nechápu co proti nim mají...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama